Baltic Industrial Packaging Group ir viens no vadošajiem industriālā iepakojuma preču un rūpnieciskā iepakojuma materiālu tirgotājiem Baltijā. Pašlaik uzņēmumam ir sadarbības partneri 20 Eiropas valstīs. Baltic Industrial Packaging Group apkalpo vairāk nekā 1 000 klientu, piedāvājot plašu plastmasas iepakojuma taru, iepakojuma materiālu un citu preču klāstu — visu, kas sekmē efektīvu un ienesīgu uzņēmējdarbību.

Visi Baltic Industrial Packaging Group sadarbības partneri ir uzņēmumi ar bagātīgu darba pieredzi attiecīgo mītnes valstu tirgos. Kopā mēs īstenojam vienotu apņemšanos — nodrošināt kvalitatīvus produktus, augsta līmeņa apkalpošanu un teicamus loģistikas risinājumus.

Baltic Industrial Packaging Group, raksturojot atbildīgu uzņēmējdarbības praksi, kurā ietverti ekonomiskie, vides un sociālie aspekti, kā atslēgvārdu izmanto terminu “ilgtspējīga darbība”. Mūsu apņemšanās ir vadīt un attīstīt savu uzņēmējdarbību ilgtspējīgā veidā, atzīstot, ka nepārtraukta šo trīs aspektu līdzsvarošana ir nepieciešama, lai saviem sadarbības partneriem sniegtu ilgtermiņa vērtību. Mūsu sociālās atbildības, nodarbinātības, veselības un drošības politika, kā arī vides aizsardzības principi un ētikas kodekss veido ilgtspējīgas Baltic Industrial Packaging Group darbības pamatprincipus.

Augstas kvalitātes plastmasas iepakojums Jūsu biznesam un mājsaimniecībai